O nás

Byť super, byť cool, to je SUPERCOOL oblečenie. Odlíšte sa v dave!

 

Kto sme

SUPERCOOL KIDS je obchod so štýlovým, kvalitným detským oblečením. Ponúkame cool oblečenie pre dievčatá a chlapcov, vrátane doplnkov. Tričká, tuniky, mikiny, bundy, tepláky, šaty, čiapky a šiltovky, ale aj súpravy pre deti a módne doplnky. 

 

Značka SUPERCOOL KIDS vznikla v roku 2017. Našim cieľom je uspokojiť dopyt mamičiek po kvalitnom, cenovo dostupnom a trendy detskom oblečení.

 

V ponuke viac ako 400 modelov od 15 výrobcov. Kolekcie oblečenia nakupujeme od dizajnérov a výrobcov výhradne v EÚ. Oblečenie je ušité z kvalitných látok a materiálov, väčšina modelov je 95%-100% bavlna. 

 

Naše oblečenie je určené pre dievčatá a chlapcov vo veku od 3-6 mesiacov až do 13-14 rokov. Niektoré modely sú k dispozícii aj v menších, respektíve väčších veľkostiach. Jednotlivé modely sú dostupné v 6 až 8 veľkostiach, záleží od konkrétneho výrobcu. Kolekciu dopĺňame o novinky pravidelne, dva krát do mesiaca.

 

Čo ponúkame

U nás sa nakupovať určite oplatí. V našom internetovom obchode vám ponúkame:

všetky položky skladom

široký sortiment oblečenia

doprava zadarmo pri objednávke nad 50€

rýchle dodanie do 48 hodín

darček ku každému nákupu nad 40€

akcie a zľavy každý týždeň

nákup z pohodlia domova

pravidelné informácie o novinkách, akciách a trendoch

 

Naša filozofia

Nakupujte z pohodlia domova 365 dní v roku 24 hodín denne. Rýchlym dodaním tovaru vám šetríme čas a za super online ceny aj peniaze. Ponúkame oblečenie overenej kvality.