Doprava a platba

Možnosti dopravy

Objednaný tovar k Vám doručíme v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérskej spoločnosti SPS. Doručovanie prebieha len v pracovné dni. Objednávky prijaté cez víkend alebo štátne sviatky sú spracované nasledujúci pracovný deň. O vyexpedovaní tovaru ste vždy informovaní emailom.

 

TYP DOPRAVY OBJEDNÁVKA DO 40€ OBJEDNÁVKA NAD 40€
Kuriér SPS 2,99 € ZADARMO
Slovenská pošta 3,29 € ZADARMO

 

Kuriér SPS

Tovar je štandardne doručovaný nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní od 8:00 do 18:00. O doručení zásielky je príjemca informovaný emailom. Zásielku je možné sledovať cez link zaslaný v Potvrdení o expedovaní objednávky na webovej stránke prepravcu. Pred doručením je príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.

Slovenská pošta

Tovar je doručovaný v pracovné dni priamo na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia je balík uložený na pošte.

 

Možnosti platby

Za objednaný tovar môžete zaplatiť pri prevzatí tovaru na dobierku, bankovým prevodom alebo online platbou platobnou kartou.

 

TYP PLATBY CENA
Platba na dobierku 0,99 €
Online platba kartou ZADARMO
Bankový prevod ZADARMO

 

Platba na dobierku

Za tovar môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou pri jeho prevzatí priamo kuriérovi SPS.

Online platba platobnou kartou PayU

Rýchla, pohodlná a bezpečná platba za tovar platobnou kartou. Je to jeden z najobľúbenejších a najvyužívanejších spôsobov platby za tovar v eshopoch. Po kliknutí na tlačidlo "Záväzne objednať s povinnosťou platby" a dokončení objednávky dochádzka k automatickému presmerovaniu do platobnej brány PayU pre dokončenie platby. V zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty a realizujete platbu. Platiť je možné kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International.

Bankový prevod

Platba bankovým prevodom na náš účet v tvare IBAN: SK77 0200 0000 0041 0923 2356, SWIFT kód: SUBASKBX. Pri platbe je potrebné uvádzať variabilný symbol = číslo objednávky, ktorý potrebujeme pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš účet.