Doprava a platba

Možnosti dopravy

Objednaný tovar k Vám doručíme v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti SPS (Slovak Parcel Service), Slovenskej pošty alebo Packety - Zásielkovne. Doručovanie prebieha len v pracovné dni. Objednávky prijaté cez víkend alebo štátne sviatky sú spracované nasledujúci pracovný deň. O vyexpedovaní tovaru ste vždy informovaní emailom.

 

TYP DOPRAVY OBJEDNÁVKA DO 50€ OBJEDNÁVKA NAD 50€
Kuriér SPS 3,49 € ZADARMO
Packeta - Zásielkovňa 2,99 € ZADARMO
Slovenská pošta 3,99 € ZADARMO

 

Kuriér SPS

Tovar je štandardne doručovaný nasledujúci pracovný deň po vyexpedovaní od 8:00 do 18:00. O doručení zásielky je príjemca informovaný emailom. Zásielku je možné sledovať cez link zaslaný v Potvrdení o expedovaní objednávky na webovej stránke prepravcu. Pred doručením je príjemca telefonicky kontaktovaný kuriérom.

Slovenská pošta

Tovar je doručovaný v pracovné dni priamo na adresu príjemcu. V prípade neúspešného doručenia je balík uložený na pošte.

Packeta - Zásielkovňa

Tovar si môžete vyzdvihnúť v sieti z viac ako 1300 výdajnými miestami, v samoobslužnom boxe Z-BOX od Packety alebo v Alzaboxe. Tovar je doručovaný v pracovné dni a vyzdvihnúť je ho možné podľa otváracích hodín konkrétnej výdajne Packety. Doručenie je lacné, rýchle a pohodlné, Packetu nájdete takmer všade.

 

 

Možnosti platby

Za objednaný tovar môžete zaplatiť pri prevzatí tovaru na dobierku, bankovým prevodom alebo online platbou platobnou kartou.

 

TYP PLATBY CENA
Platba na dobierku 0,99 €
Online platba kartou ZADARMO
Bankový prevod ZADARMO

 

Platba na dobierku

Za tovar môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnou kartou pri jeho prevzatí priamo kuriérovi SPS.

Online platba platobnou kartou

 

Rýchla, pohodlná a bezpečná platba za tovar platobnou kartou. Je to jeden z najobľúbenejších a najvyužívanejších spôsobov platby za tovar v eshopoch. Po kliknutí na tlačidlo "Záväzne objednať s povinnosťou platby" a dokončení objednávky dochádzka k automatickému presmerovaniu do platobnej brány pre dokončenie platby. V zabezpečenom prostredí zadáte údaje z Vašej platobnej karty a realizujete platbu. Platiť je možné kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club International.

Bankový prevod

Platba bankovým prevodom na náš účet v tvare IBAN: SK77 0200 0000 0041 0923 2356, SWIFT kód: SUBASKBX. Pri platbe je potrebné uvádzať variabilný symbol = číslo objednávky, ktorý potrebujeme pre priradenie platby k objednávke. Tovar je expedovaný až po pripísaní platby na náš účet.