Novinka

Detské pančuchy TATRASVIT DUCIKA

rebrované s trakmi 100% bavlna

TATRASVIT

TAT0001zelena

6,99

Skutočné rozmery sa v niektorých prípadoch môžu v závislosti od strihu alebo modelu líšiť od rozmerov uvedených v tabuľke.

Skladom
-
+
Zvoľte Veľkosť
70 (3-6 mesiacov) Skladom 1 ks
80 (1 rok) Skladom 4 ks
90 (1-2 roky) Skladom 2 ks
DOPRAVA ZADARMO, NAD 50 €
DOPRAVA ZADARMO
NAD 50 €
DORUČENIE DO, 48 HODÍN
DORUČENIE DO
48 HODÍN
DARČEK K NÁKUPU, NAD 40€
DARČEK K NÁKUPU
NAD 40€
  • Popis
  • Parametre
  • Recenzie

Najpredávanejšie detské pančuchy s trakmi pre malých lezúňov a objaviteľov. Kam pôjdu vaši drobčekovia, tam pôjdu aj ich pančušky, ktoré vďaka mäkkým a poddajným tráčikom držia na detskom telíčku a svojim mäkkým bavlneným zložením zabezpečia deťom pocit pohodlia a tepla. Chrbátik ostane zakrytý a citlivá detská pokožka ocení najmä stopercentné bavlnené zloženie výrobku. Vhodné aj pre deti, ktoré nechcú spať v pyžamku.

Pančuchy sú výrobené zo 100% bavlny. Bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Bavlna je veľmi jemná na dotyk. Vyznačuje sa veľmi vysokou pevnosťou v ťahu a oderu. Používa sa hlavne na výrobky, ktoré musia nejakú námahu tohto druhu zniesť a ktoré budeme častejšie prať. Bavlna dokáže nasať veľké percento vlhkosti. Nevýhodou bavlny je jej obmedzená ochrana proti chladu. V zime vás jednoducho príliš nezahreje. Na druhej strane v lete pomôže s nepríjemným teplom. Na výrobu boli použité dlhé bavlnené vlákna, aby sa pančuchy nežmolkovali a boli jemné na dotyk. Bola použitá česanú bavlnu, ktorá je jemnejšia a hodvábnejšia na dotyk v porovnaní s mykanou bavlnou. Pri česaní sa odstraňuje uržitá časť krátkych vlákien, ktoré odstávajú z povrchu a navyše znižujú pevnosť priadze.

 

VEĽKOSTI

Číslovanie je odvodené a na základe výšky dieťaťa.

 

KVALITA

predĺžená stálosť farieb

predĺžená stálosť tvaru

bez žmolkovania

jemné na dotyk

predĺžená odolnosť voči oderom a prederaveniu

 

Pančuchy sú výrobené na Slovensku a boli testované na zdravotnú nezávadnosť podľa OEKO-Tex.

Veľkosť:
110 (4-5 rokov) , 80 (1 rok) , 90 (1-2 roky) , 100 (3-4 roky) , 120 (6-7 rokov) , 130 (7-8 rokov) , 140 (9-10 rokov) , 70 (3-6 mesiacov)
Vek:
6-7 rokov , 4-5 rokov , 7-8 rokov , 1 rok , 1-2 roky , 3-4 roky , 9-10 rokov , 3-6 mesiacov
Farba:
modrá , sivá , zelená , svetloružová , žltá , biela , hnedá , fuchsia
Materiál:
100% bavlna
Vhodné pre:
Chlapec, Dievča